همایش اورانیوم ریاضی کنکوری های تجربی و ریاضی - 99-00

همایش اورانیوم ریاضی کنکوری های تجربی و ریاضی - 99-00

قیمت اصلی : 600,000 تومان

قیمت پس از تخفیف ویژه : 400,000 تومان


توضیحات :

همایش اورانیوم - غنی سازی هر آنچه تا الان خوانده اید...


✅ مرور سریع و توضیح نکات مهم

✅ بررسی سوالات و پیش بینی مباحث حیاتی

✅ رفع اشکال پایانی

✅ استراتژی مطالعه تا کنکور


همایش در لغت نامه دهخدا به معنی گردهمایی چندین نفر در زمینه ای تخصصی برای بحث و تبادل نظر است.

طبق این تعریف، ما هم در همایش های دروس اختصاصی و عمومی کنکور ۱۴۰۰، قصد داریم با شما یک گردهمایی حرفه ای برگزار کنیم. حقیقتش قصد ما معجزه و یا طوفان به پا کردن نیست. فقط قصد داریم در چند روز پایانی از‌ یک سال تحصیلی فوق العاده سخت، در عرض چند ساعت باعث آرامش خاطر و تقویت فکر شما بشیم.

۱- قصد نداریم بار فکری و محتوایی جدیدی به بار سنگین شما اضافه کنیم، سعی میکنیم با مرور سریع هر آنچه که در کنکور میاد، موجب این بشیم که هرچیزی‌ رو که خوندید و فکر میکنید فراموش کردید، بازیابی کنید.

۲- قصد نداریم صرفا نوستراداموس باشیم و با پیش بینی های عجیب و غریب، استرس مضاعفی به شما وارد کنیم، سعی میکنیم چراغ مباحث و سرفصل های مهم هر درس رو که فکر میکنیم احتمال طرح سوال ازونها بیشتره، در ذهن شما روشن نگه داریم.

۳- قصد نداریم شما رو توی این روزهای حساس و سرنوشت ساز تنها بذاریم و فقط کار خودمون رو بکنیم، همونطور که گفتیم همایش یعنی گردهمایی. سعی میکنیم تا حدامکان اشکالات و سوالات دقیقه نودی شما رو گوش بدیم و برطرف کنیم.

۴- قصد نداریم تاثیر کارمون فقط در چند ساعت همایش خلاصه بشه و شما رو تا روز کنکور تنها بذاریم، سعی میکنیم استراتژی مطالعاتی خوبی رو برای گذروندن روزهای باقیمونده تا کنکور برای شما ترسیم کنیم تا سر درگم و یا بی انگیزه نباشید.

زیست

زیست

زیست

زیست

    برای مشاهده نمونه تدریس اساتید کلیک کنید

Responsive image

محتوای پکیچ :
تا اکنون 0 دیدگاه ارسال شده است. شما نیز دیدگاه تان را بنویسید.