image

سوالات متداول

آزمون از ساعت 14 روز چهارشنبه ی قبل از آزمون های آزمایشی آغاز شده و ساعت 14 روز پنجشنبه اتمام خواهد یافت.

آزمون از ساعت 14 روز چهارشنبه ی قبل از آزمون های آزمایشی آغاز شده و ساعت 14 روز پنجشنبه اتمام خواهد یافت بنابراین تداخلی نخواهد داشت.

کارنامه ی کامل هر آزمون پس از ساعت 21 بعد از آزمون نمایش داده خواهد شد و برای داشتن این کارنامه باید به سوالات نظرسنجی پاسخ بدهید.

پاسخ نامه ی هر آزمون ساعت 14 روز پنجشنبه، بلافاصله پس از پایان آزمون در حساب کاربری و در قسمت آزمون های گذشته قرارمی گیرد.

می توانید آزمون مورد نظر را دانلود نمایید و در منزل پاسخ دهید.

در صورت شرکت در آزمون های سنجش، کانون، گاج، گزینه 2 و... نیز می توانید در آزمون های ماز شرکت کنید چرا که این آزمون های در روز های چهارشنبه و پنج شنبه برگزار میشود و از نظر زمانی با هیچ آزمون آزمایشی تداخلی ندارد. از صفحه برنامه راهبردی میتوانید برنامه ی آزمون ها را دانلود کنید.

سطح تدريس كلاس ها در راستاي سطح موردنياز براي پاسخگويي به سوالات كنكورهاي سراسري است و درچارچوب كتاب درسي،ضمن گفتن پيش نيازهاي هرفصل، مطالب مرتبط به صورت تركيبي با يكديگر بيان مي شوند.

مدت زمان هر جلسه از کلاس حداقل 90 دقیقه و حداکثر 120 دقیقه می باشد.

هر کلاس باز پخش مختص به خود را دارد که هر زمان که ثبت نام نمایید می توانید بازپخش کلاس های برگزار شده را هرچند بار و هر زمان که خواستید تا کنکور 1400 ببینید .

از 8 صبح تا 12شب پاسخگویی داریم

ابتدا از طریق سایت از قسمت ثبت نام یک پنل کاربری برای خودتون بسازید، سپس از قسمت فروشگاه پکیج مورد نظرتان را خریداری کنید و در آزمون ها شرکت کنید.

خیر، ماز کلاس و آزمون های آنلاین در تمامی دروس اختصاصی و عمومی دارد.

بله، قطعاً

بله، کلاس آنلاین با قابلیت رفع اشکال داریم