برنامه ریزی برای ماه های بهمن و اسفند

یکی از مهم ترین دغدغه های دانش آموزان بعد از دوران جمع بندی دی ماه، برنامه ریزی برای ماه های بهمن و اسفند است. اگر شما مطابق برنامه آزمون ها پیش رفته باشید، تاکنون درس های پیش ۱ و نیز پایه های دهم و یازدهم را مطالعه کرده اید و آزمون داده اید. هر چند ممکن است نتیجه آزمون ها مطابق میلتان نبوده باشد، اما باید بدانید هنوز حدود ۶ ماه فرصت برایتان باقی مانده و با برنامه ریزی صحیح و پایبندی به آن می توانید نتیجه مطلوب خود را بدست آورید.


بنابراین توصیه ما این است که ابتدا تحلیل مفصلی از آزمون های جمع بندی داشته باشید تا بدانید که نقاط قوت و ضعف شما دقیقاً در چه قسمت هایی است و در نیم سال دوم سعی کنید در اولویت اول مباحث آزمون را مطالعه کنید و در فرصت های باقی مانده خود به رفع اشکال بپردازید تا در دوران جمع بندی نزدیک کنکور با مشکل کمتری مواجه شوید.


توجه کنید که لازم نیست برای تمام کردن درس ها تا قبل از عید عجله کنید؛ بهتر است مباحث آزمون ها را با دقت بیشتر مطالعه کنید و باقی مباحث را به بعد از عید موکول کنید تا کیفیت درس خواندنتان کاهش پیدا نکند و دچار سردرگمی در برنامه نشوید.


سعی کنید با کمال طلبی و نگرانی خود مبارزه کنید و بدانید که چندین فرصت جمع بندی و رفع اشکال دیگر در آزمون های بعد فراهم شده تا در نهایت بتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید.


بخش مشاوره ماز


دیدگاه های خوانندگان
یک دیدگاه در مورد این مطلب بنویسید
تمام خبر ها

گروه آموزشی ماز

اینستاگرامآپاراتlogo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای گروه آموزشی ماز محفوظ است