نتایج نهایی کنکور 97 برای 11 کدرشته خاص اعلام شد

کد قبولی نهایی داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ در ۱۱ کدرشته نیمه متمرکز اعلام شد.به گزارش خبرنگار مهر، کد قبولی نهایی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ برای آنها یکی از کدهای ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ، ۱۸ ،۱۹، ۲۰، ۲۱ ، ۲۲ ،۲۳ ، ۲۵ و ۲۶ اعلام شده است، منتشر شد.


آن دسته از داوطلبان کنکور ۹۷ که جهت انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته‌های مختلف تحصیلی به ۱۲ کدرشته معرفی شده بودند، با توجه به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت‌های عمومی افراد از سوی مؤسسات و یا هیأت های مرکزی گزینش، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی ۱۱ رشته‌ بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار گرفت.


کدهای ۱۱ (دانشگاه فرهنگیان)، ۱۲ (رشته‌های دانشگاه شاهد)، ۱۴ (رشته‌های دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری)، ۱۵ (رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی)، ۱۸ (رشته‌های دانشکده غیرانتفاعی رفاه)، ۱۹ (دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران)، ۲۰ (بورسیه سپاه در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله «عج»)، ۲۱ (دانشگاه شهید مطهری)، ۲۲ (بورسیه وزارت در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله «عج»)، ۲۳ (دانشگاه صداوسیما)، ۲۵ (دانشگاه علوم و پزشکی ارتش) و ۲۶ (بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله«عج») هستند.


قبول‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام در روز چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ به دانشگاه و یا مؤسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.


کلیه پذیرفته‌شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولی خود مراجعه کنند و عدم مراجعه به موقع برای ثبت‌نام به منزله انصراف از قبولی رشته ‌اعلام شده خواهد بود.


در کدرشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران به دلیل عدم تائید افراد از سوی مؤسسه ذیربط، افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی آن دانشگاه اعلام نشده است.


داوطلبانی که علاوه بر کدهای اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی قبلی نیز بوده‌اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهند. این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.


دیدگاه های خوانندگان
1397/7/25 20:56:5
ماز خیلی خوبی
یک دیدگاه در مورد این مطلب بنویسید
تمام خبر ها

گروه آموزشی ماز

اینستاگرامآپاراتlogo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای گروه آموزشی ماز محفوظ است