باز هم زنگ مدرسه . . .

با شروع مدارس، مقدار نسبتاً قابل توجهی از وقت دانش آموزان در مدرسه سپری میشه؛ پس الگوی درس خواندن بچه ها خصوصاً دانش آموزان کنکوری بسیار تحت تاثیر قرار میگیره. چند نکته‌ی مهم وجود داره که برای پیش بردن مدرسه و سایر کارها به همه شما عزیزان توصیه میشه.


اول اینکه باید بدونید درس هایی که در مدرسه به شما تدریس میشه در اولویت قرار داره؛ چون این دروس عموماً جدید هستند و شاید بعداً دیگه فرصتی برای یادگیری مجددشون از معلم پیش نیاد. پس از درس های مدرسه غافل نشید، خصوصاً شما کنکوری‌ها.


دوم اینکه با توجه به شلوغ بودن برنامه دانش آموزان که شامل کلاس های خارج از مدرسه، آزمون ها و ... میشه، باید حتماً با برنامه ریزی مدون و حساب شده ای پیش برید. برخی میتونن برای خودشون برنامه بریزن اما سایرین باید از کمک افراد معتمد و کاربلد مثل مشاوران، معلمان و ... استفاده کنند.


و سوم اینکه، بدترین کار در زمان هایی که سرتون شلوغه اینه که مرتب کارهاتون رو عقب بندازید. با برنامه ریزی درست، خودتون رو مقید کنید که کارها رو طبق چیزی که از پیش تعیین کردید جلو ببرید و در پایان اگر کامل اجراشون کردید، برای خودتون پاداش در نظر بگیرید که انگیزتون افزایش پیدا کنه.


مطمئن باشید با برنامه‌ریزی درست میتونید همه کارهاتون رو پیش ببرید به شرط اینکه سر خودتون رو به شکل نامعقولی شلوغ نکرده باشید ( این رو از کسی بشنوید که خودش این راه رو طی کرده).


موفق باشید.تیم مشاوره ماز

دیدگاه های خوانندگان
یک دیدگاه در مورد این مطلب بنویسید
تمام خبر ها

گروه آموزشی ماز

اینستاگرامآپاراتlogo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای گروه آموزشی ماز محفوظ است