نکاتی در مورد دوران جمع بندی

ارزشمندترین تست هایی که من میتونم در دوران جمع بندی کنکور برای شما بگم اون تست هایی هستن که شما در طی دوران تحصیلیتون به اونا پاسخ غلط دادین و یا بی پاسخ گذاشتین و بعداً جواباشونو یاد گرفتین. سعی کنید که این تست ها رو دوباره پاسخ بدین (این تست ها بسیار با ارزش هستن) چون که به نقاط ضعف و اشتباهاتون در درسای مختلف اشاره داره! پس لطفاً حل این تست ها را بسیار جدی بگیرین!

نکته ی بعدی که لازمه اینجا بهتون بگم اینه که در کنار جمع بندی، روی سرعت در تست زنی کار کنید. برای این کار شما با توجه به برنامه ی خودتون که تدوین کردین، می تونید در یک یا دو هفته ی آخر مونده به آزمون کنکور در شرایط کاملاً شبیه سازی شده و رسمی لباس بپوشید و پشت میز نشسته و زمان بگیرین و به ترتیب میتونید از آزمونای جدید به قدیم از خودتون آزمون بگیرین و پس از اون میتونید بعد از ظهر بشینید و آزمونی که دادین رو بررسی کنید و اشکالاتتون رو دربیارین و دوباره اون قسمتایی که نیاز به مرور و جمع بندی دوباره دارن رو مجدداً مطالعه کنین. (اینکارو میتونید برای دو روز بعد هم برنامه ریزی کنید) نگران قسمت های دیگه برای مرور نباشید، چرا که اگه مهم باشن تویه آزمونای بعدی ازش تست میاد و به این صورت میتونین مطالعشون کنین.
بعد از اینکه چندین بار اینکارو به نحو احسن انجام دادین، خواهید دید که مهم ترین قسمت های کتابا رو که بیشترین ضعف رو تویه اونا داشتین، مطالعه کردین. حداقل دو دوره این کارو انجام بدین تا تویه آزمون سومی که میدین، متوجه این بشید که چه تحول شگفت انگیزی در یادگیریتون به وجود اومده.نگارنده: متین حمزه (دانشجوی پزشکی شیراز)

بخش مشاوره ماز

دیدگاه های خوانندگان
یک
1398/3/6 13:50:23
من چند تا از کنکورهای سال قبل رو تو این چندهفته زدم ولی نتایج نوسانی داشتم مثلا بعد چندتا ازمون امروزم که یکی دیگه زدم نتیجه بدتری گرفتم به نظرتون چیکارکنم؟؟؟
یک دیدگاه در مورد این مطلب بنویسید
تمام خبر ها

گروه آموزشی ماز

اینستاگرامآپاراتlogo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای گروه آموزشی ماز محفوظ است