5 مهر ماه 96

کنکوری ها آزمون سوم

نفرات برتر آزمون آنلاین 5,6 مهر ماه   - ویژه کنکوری ها

تعداد شرکت کننده: 5210نفر

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا  اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

5- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

 

20 نفر اول برتر:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد(بدون نمره منفی)
1 مقیمی وحید مشهد 8535 86.68 90
2 دادور آیدا ملایر 8242 80.66 84
3 فرخنده آرین نور 7969 75.34 80
4 نعمت اللهی شقایق شیراز 7938 76 82
5 علوی سیده صنم ارومیه 7914 76 80
6 ولیزاده ایلخچی پریا تبریز 7894 74 80
7 حسنی آهنگر مهدی بابل 7789 70.68 78
8 مرادی یسنا مراغه 7714 69.34 74
9 حياتي عليرضا بوشهر 7603 68.68 76
10 سلطانی  المیرا  یزد 7566 69.34 74
11 برقی اسماء بناب 7534 67.32 72
12 رحیمی هلیا تهران 7503 66 70
13 سیفی زهرا اردبیل 7477 64 70
14 جوادی محمد امین رودسر 7472 64.68 72
15 صدیقی محمدرضا بم 7360 64 72
16 گودرزی علیرضا بروجرد 7354 63.34 70
17 احمدپور امیررضا رشت 7323 63.34 70
18  بیگ زاده  مهدی  تهران 7286 61.34 70
19 کارگرجدی ابراهیمی امیرحسین اسکو 7261 61.34 70
20 قلعه علی رضا تهران 7254 61.32 70

سایر نفرات برتر:

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 مطاعی  شیلا  جوانرود
22 متینی سپهر همدان
23 نوردوست مهدی آذرشهر
24 زیدآبادی علی بم
25 میلاد اعتمادی راد جاجرم
26 حاجیونی کوشان بوشهر
27 قاسملو قيداري نگار زنجان
28 فانی  فاطمه السادات  یزد
29 زمردی امیرحسن تبریز
30 محمدقاسمی نگین شاهین شهرومیمه
31 فلاحتی مروست زهرا یزد
32 اصفهانی حسین ملایر
33 امامی تفتی فاطمه السادات یزد
34 سالارعابدی محمد مهدی  نیشابور
35  کیمیا کیمیا اصفهان
36 جوکار محمد لنجان
37 گلشني محمد جعفر بابل
38 قاسمی امیرحسن تبریز
39 سرداری پور علیرضا تهران
40 عبدی سازان جوانرود
41 آل یاسین سید محمد مهدی زنجان
41 محمدی محراب تربت جام
43 کلاهی امیر میاندوآب
44 میرفروغی سیدمحمدمهدی شهركرد
45 شکری زهرا بناب
46 داودی امیرعلی بابل
47 پوریا سید امیر گرگان
48 کمالی سارا تبریز
49 قناد کریمی آرین ارومیه
50 عمرانی غزال شیروان

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید