3 آبان 96 دهمی ها

دهمی ها آزمون دوم

نفرات برتر آزمون آنلاین 3 و 4 آبان ماه   - ویژه دهمی ها

تعداد شرکت کننده: 1094 نفر

 

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر زیست شناسی:

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد(بدون نمره منفی)
1 قلیزاده محمد مهدی بابلسر 6736 96.2 97.15
1 موعودی کارن بابل 6736 96.2 97.15
3 ابوالقاسم زاده مانیا بابل 6551 90.94 92.85
4 رحيمى پارسا قائم شهر 6449 88.57 91.43
4 عابدي اريا آمل 6449 88.57 91.43
4 عبداللهی یوسف اردبیل 6449 88.57 91.43
4 فرزانیان هانیه بناب 6449 88.57 91.43
4 گرامی نیا نیما شیراز 6449 88.57 91.43
9 توکلی محمدرضا نور 6394 86.67 90
9 یوسفی آیدا بابل 6394 86.67 90
11 بزرگی امیرحسین گلپایگان 6307 84.77 88.57
11 داودی مریم بابل 6307 84.77 88.57
11 شجاعی صبا بابل 6307 84.77 88.57
11 علا نیما نور 6307 84.77 88.57
15 ظفرآبادی سمانه شیراز 6251 82.87 87.15
15 محمدرضا عبدال همایونی بناب 6251 82.87 87.15
15 موسوی مهر سید مهدی لاهیجان 6251 82.87 87.15
15 ولی پور ریحانه بابل 6251 82.87 87.15
19 امیری مهسا  مریوان 6199 81.91 85.71
19 موحدی علیرضا رشت 6199 81.91 85.71

 

 

سایر نفرات برتر زیست شناسی :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 سوری لکی محمد جواد کوهدشت
21 فرشاد نژادمهدی بناب
23 پورمتین سینا بم
24 اسماعیلی درسا بابل
24 رجبی مهدی گلپایگان
24 رسولی املشی عماد لنگرود
24 قانع زاوشت فاطمه بناب
24 نبی زاده بردیا  رشت
29 ابراهیمی سارا شهربابك
30 محجوبی شقایق اهواز
31 جبرئیلی سید ایمان تبریز
31 محمودی مهدی آستانه اشرفیه
33 فروتن فر مائده بابل
34 ضياء نژاد پوريا تبریز
35 علی بیباک بناب
36 خزایی احسان بابل
36 رفیعی فرزاد  یزد
36 شاهرودی بشری بابلسر
36 شمس آیدین بابلسر
36 عیدی وندی سعید  
36 نصیرپور محمدمهدی كرمان
42 قادری سجاد مریوان
43 حسینی امیررضا اهواز
44 بهرامی زهرا دلفان
44 جعفری  امیرحسین  رشت
46 عبداللهی زهرا كرمان
47 جعفری نژاد سوق ساناز كهگیلویه
48 ادیب احسان اردبیل
48 غنی پور فائزه بابل
50 رشکین حورا خوئ
51 پریا حبیبی ملکان
51 حسین پور  محمد حسین رشت
53 مهدوي سيد علي تهران
54 قرائت  محمد حسین اصفهان
54 هاشميان مهران یزد
56 امیرشعردوست منا تبریز
56 پرداس پرنیا اصفهان
58 مسلمی زاده زینب بجنورد
59 رمضانی امیر حسین مانه وسملقان
60 مقیم نژاد سینا بابل
61 مسافر امیر احمد رشت
62 شکاری زهرا زرین دشت
63 فراز پوریا اصفهان
64 حمامي سهيل یزد
65 جعفری سوها  پریور مشگین شهر
66 سیدحمزه سیده غزال  تبریز
67 دهری محمد مبین بوكان
67 سوف باف سرجمعی محمد حسام یزد
67 فرجی پول شهاب اسکو
70 عجم گرد سهند دزفول
71 باصری مهدی شیراز
72 دهقان بهابادي محمدحسن یزد
72 راعی حمیدرضا یزد
74 مداینی ارین  
75 پاینده پریا جیرفت
75 مرشدی ایدین تبریز
77 قايینی مطهره شهربابك
78 اشرفی سیده زهرا  کازرون
78 توحيدي كيان یزد
78 رضا احدزاده فرهود بناب
81 احمدی نیکو ارومیه
82 ایرانپور زهره بافت
82 تیموری آرمان تبریز
82 حسینی فاطمه سادات بابل
82 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد
86 حسینیه امیرصالح تهران
87 کریم زاده علیرضا شیراز
88 قندهاری محمد رضا نیشابور
89 روانشاد محمد  نی ریز
90 رضا عابدینی بناب
90 سرداری زنوز احسان تبریز
92 بابلی امیر مجد سرپل ذهاب
92 ذاکر صدرا اردبیل
92 فرمهینی فراهانی ارین تهران
95 گیلانی فر فاطمه  بابل
96 الحاق امیرعلی شیراز
97 افشار محمد امین بابل
98 نازنین طاهری نازنین  
99 افشارمنش فاطمه جیرفت
100 صدرا نبی زاده بناب

 

 

20 نفر اول برتر شیمی :

 

 

نام خانوادگی نام شهر
حیدری محمد مهدی دشتستان
دهقان نیری محمد مهدی  یزد
رحمن پور لیلی فرهنگ لاهیجان
سلوکی کیمیا شیراز
غفاری علیرضا اراک
غلامی ساحل تبریز
قنادان کیانا مشهد
کارگر عسل رشت
محمدزاده سعید  تربت حیدریه
مرادی نیلوفر بناب
مصباحی گلسا شیراز
احمدخانی بناب فراز بناب
رسولی قره ورن مهدی تبریز
منیری مهدی کازرون
ابوالحسنی  فاطمه  تهران
سرکش آیلا  تبریز
شیخ اشکوری شکیبا تنكابن

سایر نفرات برترشیمی :

نام نام خانوادگی شهر
ارفعی زاده بناب هاجر بناب
الهی محمدرضا اهواز
بای محمد جواد اسکو
صابر سیده معصومه رودان
فرج زاده محمدامین اسکو
قانع عزآبادي محمد فاضل یزد
قدیری فاطمه بوشهر
گرجی زاد منصور بهشهر
مانا آذری بندرماهشهر
معروفی علیرضا تبریز
نقی مقدم پور نیلوفر تبریز
برنجیان اصل احسان اردبیل
بوستانی محدثه ارومیه
ساعد اميرحسين تبریز
قاضی خوانساری فرشید اهواز
قربیان مصطفی نطنز
نجفی دیارجان  لاله  رشت
یزدانی مهزیار  اهواز
امیری امیر حسین تبریز
جمالى آرميتا تبریز
حسام امیریوسف تبریز
خطیبی سید امیرصدرا تربت حیدریه
دانش  علی اهواز
رضایی دهج غزاله رفسنجان
شیربیگی پویا ایلام
صادقی رویا رفسنجان
عصار امیررضا اهواز
علیزاده باغبانان یگانه تبریز
مجیدی امیر حسین سنقر
معيني محمد معين یزد
نجفی امیر اسکو
نظری مینا بوانات
نورالدینی علی زرند
نوروزی فرناز  گنبدكاووس
هاشمی احمدرضا شهركرد
عباسی کبودان سجاد تبریز
فرج زاده امیرحسین تهران
محمد  دشتی ملکی ملکان
ابلاغی علی تبریز
کیاقادی منیره آمل
رنجبر حانیه تربت حیدریه
حافظی لیلا سیرجان
شريف زاده روزبه بوشهر
عابدی راد سیده کوثر سارئ
قاسمی میمندی علیرضا یزد
کاظمی نگار شیراز
میرجلیلی امیر محمد یزد
عبودی علی مشهد
جلیلی امیرحسین تبریز
بصیر مبینا اهواز
بهاری سارا مریوان
پورصالحی مهدی بم
عظیم پور سجاد چایپاره
گرکانی نژاد مینا بردسیر
شمع ریزی زینب السادات یزد
قلي پور مبرهن علي لاهیجان
اقبالی بهراد اهواز
دشتی نژاد امیرحسین اسکو
زارع امیرحسام بیرجند
شهریاری نیما آباده
علافی دیبا تبریز
غفاری  سینا  تبریز
محبی فر مهرشاد دهلران
مرادی نگین تهران
منوچهری  پارسا  ارومیه
مهام  آرین تبریز
محمودزاده محمدامین چایپاره
قندهاری محمد رضا نیشابور
عزيزخاني عليرضا  رئ
بوژانی امیرحسین نیشابور
زارع امير عرفان یزد
قربانی فاطمه ممسنی
محبی نژاد ثمین زنجان
آزادی امیرحسین اسلام آبادغرب
بخشنده لیلی اسکو
جعفری بخشکندی  فاطمه  ارومیه
جوانمردی فاطمه شیراز
صادقی سپهر خرم آباد
مظفری کتایون قوچان
عزتي زهرا تبریز
خردمند علی شیراز
رمضانی زهرا لاهیجان
اسدی مبین تربت حیدریه
امين سبحاني احسان اسکو
چائی رسولی تبریزی اشکان تبریز
حاجی مرادی علیرضا سنقر
خرمالی احسان گنبدكاووس
رحمانی سارا بجنورد
سلطانی نژاد  ساجده  كرمان
شکوهیان علی خوئ

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید