20 دی ماه یازدهمی ها

یازدهمی ها آزمون هفتم

نفرات برتر آزمون آنلاین  20,21 دی ماه    - ویژه یازدهمی ها

تعداد شرکت کننده: 2984  نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهرستان تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 نصیری علی تهران 6929 89.34 92
2 مصباحی گلسا شیراز 6876 88 90
3 گرجی زاد منصور بهشهر 6836 86.66 90
4 عبدی علی اصغر بافت 6806 86 88
5 دری جانی مهدی رضا بم 6792 86 88
6 رضا کریم نژند خاص  بناب 6782 85.32 88
7 پوزش اسماء كهگیلویه 6767 84.66 88
8 غلامی ساحل تبریز 6749 84.66 86
9 رحمن پور لیلی فرهنگ لاهیجان 6743 84.68 88
10 عمادی سجاد آمل 6730 84 88
11 خسروی احسان شیراز 6716 84 88
12 غفاری  سینا  تبریز 6664 81.32 86
13 نوشک امیرسامان گرگان 6664 82 86
13 هاشم پور پویا تبریز 6664 82 86
15 یدی پور شادیا  تبریز 6660 82 84
16 خليلي علي كاشمر 6651 81.34 86
17 سالار محمودی  علی اصغر  كهنوج 6622 81.32 86
17 فرج زاده شهریار تبریز 6622 81.32 86
19 قربان سروی درسا آمل 6621 80.66 84
20 فرج زاده محمدامین اسکو 6591 80 84

 

 

سایر نفرات برتر :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 پارسائیان علیرضا بندرعباس
22 کرباسیان آناهیتا تهران
23 شیربیگی پویا ایلام
24 عابدینی بخشمند امیر تبریز
25 امیرحسن انتظاری بناب
26 علی  عشرتی ملکی ملکان
27 پارسا حسین  بم
28 سلامی محمد عماد بوشهر
29 جعفری سید علی  بابل
29 صابری امیررضا  بم
29 طبسی کاخکی فربد مشهد
32 درخشان وحید سردشت
33 بوژانی امیرحسین نیشابور
34 نجفی دیارجان  لاله  رشت
35 اسدی رومینا سردشت
36 کلاه کج هانیه اهواز
37 صالحی عمران سپهر آمل
38 ابطحیان سید پوریا بویراحمد
39 احمدخانی بناب فراز بناب
39 مهرپور  امیرحسین  شیراز
41 طبری نیا طه آق قلا
42 غفار زاده محمد ر اصفهان
43 رضایی دهج غزاله انار
44 سعادت سید علیرضا شیراز
45 رجب نسب نیکی بابل
46 سرکش آیلا  تبریز
47 قائدی آرشین شیراز
48 رمضان پور فريناز شیراز
49 Fahimi Mamad سردشت
50 بهرام ژینو تبریز
51 ایرج دوست فیروزه  اهواز
51 قنادان کیانا مشهد
53 سیدبرحق زهرا تبریز
54 معيني محمد معين یزد
55 علیزاده باغبانان یگانه تبریز
56 تیموری فاطمه  بابل
57 شمشیری بیتا فیروزآباد
58 اسدی مبین تربت حیدریه
58 محمدزاده سعید  تربت حیدریه
60 قندهاری مریم نیشابور
61 احمدی شیما مشگین شهر
62 اسکندری نیا حسین اهواز
62 قاضی خوانساری فرشید اهواز
64 سلوکی کیمیا شیراز
65 ترابی کیمیا ارسنجان
66 اسمعیل نژاد نگین مشگین شهر
67 مجنونی نیما ماكو
68 عابدی علی بابل
69 خردمند علی شیراز
70 ذوالفقاری فر امیرحسین  بم
71 اسلامی محمد عرفان تهران
72 یزدانی مریم كرمان
73 سلیمانی نیا سهیل نیشابور
74 کریمی اصل فاطمه هشترود
75 مهام  آرین تبریز
76 حیدری محمد مهدی دشتستان
76 طالش قربانی علی ورامین
76 کاظمی نگار شیراز
79 محسنی مارال بابل
80 رباعی الهام کازرون
81 علی اکبرپور بناب
82 افخم زاده امین بوكان
83 فلاحی تبار محمد مهدی کرمانشاه
84 بای محمد جواد گنبدكاووس
85 احمدی قصرعاصمی محمد سعید شیراز
86 واقفی آرین شیراز
87 حسن زاده رضا بابل
88 آیینه نگینی رضا بافت
89 محمدي ارش تهران
90 جوانمردی فاطمه شیراز
90 کیانی امیرحسین بوشهر
92 بخشی سیده زهرا بابل
93 دانش  علی اهواز
93 فائقی مهدی مراغه
95 مجیدی امیر حسین سنقر
96 بابایی سمیرمی آرمین  شاهرود
97 محمدزاده خداابادی زهرا یزد
98 رفیعی مهراب بابل
99 گرگانی درسا بابل
100 علاج هاشمی نسب سیده پگاه شیراز

 

 

نفرات برتر شیمی :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهرستان تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 طبری نیا طه آق قلا 7240 76.16 79.32
2 کرباسیان آناهیتا تهران 7177 74.92 79.32
3 قانع عزآبادي محمد فاضل یزد 7127 75.14 81.37
4 فرج زاده محمدامین اسکو 7114 73.7 79.32
5 اسمعیل نژاد نگین مشگین شهر 7049 72.43 75.6
6 یدی پور شادیا  تبریز 6924 69.97 75.6
7 مصباحی گلسا شیراز 6687 65.64 71.88
8 محمدزاده سعید  تربت حیدریه 6683 66.46 73.92
9 رفیعی مهراب بابل 6668 64.97 71.88
10 فرج زاده شهریار تبریز 6605 63.75 71.88

 

سایر نفرات برتر شیمی :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
11 سرکش آیلا  تبریز
12 الهی محمدرضا اهواز
13 قائدی آرشین شیراز
14 شارعی محمد علی فسا
14 قاضی خوانساری فرشید اهواز
16 عمادی سجاد آمل
16 مریم علیزاده بناب
18 مهام  آرین تبریز
19 علیزاده باغبانان یگانه تبریز
20 اسدی مبین تربت حیدریه
21 معيني محمد معين یزد
22 دری جانی مهدی رضا بم
22 غلامی ساحل تبریز
24 غفار زاده محمد ر اصفهان
24 کریمی اصل فاطمه هشترود
26 مانا آذری بندرماهشهر
27 نجفی دیارجان  لاله  رشت
28 اکبری حسین سنقر
29 خداوندی یسنا اهواز
30 دهقان نیری محمد مهدی  یزد
31 علافی دیبا تبریز
32 هاشمیان سیده ریحانه مشهد
33 رمضانی پور علیرضا اهواز
34 بوژانی امیرحسین نیشابور
35 جعفری سوها نیلوفر مشگین شهر
36 علاج هاشمی نسب سیده پگاه شیراز
37 افخم زاده امین بوكان
37 غفاری علیرضا اراک
37 قنادان کیانا مشهد
37 گنجی حسن تهران
41 نامدار نیما تبریز
42 دامادی سید پوریا  تبریز
43 پورصالحی مهدی بم
44 نقيبي نگين یزد
45 احمدخانی بناب فراز بناب
46 سالار محمودی  علی اصغر  كهنوج
47 وکیل زارچی فرزانه  یزد
48 جعفری بخشکندی  فاطمه  ارومیه
48 خردمند علی شیراز
50 گنجوری مهسا استهبان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید