19 مهر 96 دهمی ها

دهمی ها آزمون اول

نفرات برتر آزمون آنلاین 19 , 20 مهر ماه   - ویژه دهمی ها

تعداد شرکت کننده: 793 نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر زیست شناسی:

 

رتبه  نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد (بدون نمره منفی)
1 فروتن فر مائده بابل 6396 93.34 94.28
2 قلیزاده محمد مهدی بابلسر 6360 92.37 94.28
3 سوف باف سرجمعی محمد حسام یزد 6339 91.44 92.85
4 رحيمى پارسا قائم شهر 6303 90.47 92.85
4 رسولی املشی عماد لنگرود 6303 90.47 92.85
4 قانع زاوشت فاطمه بناب 6303 90.47 92.85
7 موسوی مهر سید مهدی لاهیجان 6253 89.52 91.43
7 موعودی کارن بابل 6253 89.52 91.43
9 رمضانی امیر حسین مانه وسملقان 6245 88.56 91.43
10 رفیعی فرزاد  یزد 6218 88.57 91.43
11 بهرامی زهرا دلفان 6160 86.67 90
12 عجم گرد سهند دزفول 6146 86.65 88.57
12 موحدی علیرضا رشت 6146 86.65 88.57
14 ولی پور ریحانه بابل 6110 85.71 88.57
15 راستی اردکانی رضا اصفهان 6088 84.75 87.15
16 بزرگی امیرحسین گلپایگان 6075 84.77 88.57
16 توکلی محمدرضا نور 6075 84.77 88.57
16 فرزانیان هانیه بناب 6075 84.77 88.57
16 یوسفی آیدا بابل 6075 84.77 88.57
20 گرامی نیا نیما شیراز 6059 83.33 87.14

 

سایر نفرات برتر زیست شناسی :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 افشار محمد امین بابل
22 غنی پور فائزه بابل
22 نبی زاده بردیا  رشت
24 مقیم نژاد سینا بابل
25 علا نیما نور
25 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد
27 داودی مریم بابل
27 ضياء نژاد پوريا تبریز
27 هدی آرمیتا بابل
30 کاکایی محمد امیر کرمانشاه
31 حسین پور  محمد حسین رشت
31 عابدي اريا آمل
31 محمدرضا عبدال همایونی بناب
34 نصیرپور محمدمهدی كرمان
35 نقوی فائزه بابل
35 هاشميان مهران یزد
37 رجبی مهدی گلپایگان
38 محجوبی شقایق اهواز
39 دهری محمد مبین بوكان
39 مهدیان سید مهدی بابل
41 ارشادی پور مهسا چایپاره
42 راعی حمیدرضا یزد
43 قندهاری محمد رضا نیشابور
44 پورمتین سینا بم
44 حسامی آرسام شیراز
44 مهدوي سيد علي تهران
47 ابوالقاسم زاده مانیا بابل
48 صدرا نبی زاده بناب
48 ظفرآبادی سمانه شیراز
50 ناظمی صهبا شیراز

 

 

20 نفر اول برتر شیمی :

 

رتبه  نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد (بدون نمره منفی)
1 محمدرضا عبدال همایونی بناب 6684 96.74 96.74
2 رسولی املشی عماد لنگرود 6523 92.4 93.48
3 افشار محمد امین بابل 6265 84.46 86.65
4 پورمتین سینا بم 6242 84.78 86.96
5 بزرگی امیرحسین گلپایگان 6233 83.28 86.65
5 سوف باف سرجمعی محمد حسام یزد 6233 83.28 86.65
5 نبی زاده بردیا  رشت 6233 83.28 86.65
8 صدرا نبی زاده بناب 6202 83.7 86.96
9 احمدی افرا ارومیه 6186 82.31 83.39
10 ظفرآبادی سمانه شیراز 6145 79.61 83.08
11 فرشاد نژادمهدی بناب 6121 81.51 83.7
12 سوری لکی محمد جواد کوهدشت 6081 80.43 83.7
13 بهرامی زهرا دلفان 6073 78.95 83.39
13 گرامی نیا نیما شیراز 6073 78.95 83.39
15 رحمت فام سهیل بناب 6041 79.36 83.7
15 قرائت  محمد حسین اصفهان 6041 79.36 83.7
17 راعی حمیدرضا یزد 5961 77.18 80.43
17 فرزانیان هانیه بناب 5961 77.18 80.43
19 رمضانی امیر حسین مانه وسملقان 5913 74.61 80.12
20 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد 5840 73.92 77.18
20 هاشميان مهران یزد 5840 73.92 77.18

 

سایر نفرات برترشیمی :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
22 قانع زاوشت فاطمه بناب
23 عابدي اريا آمل
24 باصری مهدی شیراز
24 پرداس پرنیا اصفهان
26 مهدوي سيد علي تهران
27 راستی اردکانی رضا اصفهان
28 توحيدي كيان یزد
28 مرداسی نی سیاهی مهدیه  شوشتر
30 روانشاد محمد  نی ریز
31 امیری مهسا  مریوان
31 حمامي سهيل یزد
33 محجوبی شقایق اهواز
34 برزگری دهج امیرحسین یزد
35 حسین پور  محمد حسین رشت
36 طاهری بناب نعیمه بناب
37 حمامي سپهر یزد
38 امین احمدزاده بناب
39 دهری محمد مبین بوكان
40 زهرائی فائزه شیروان

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید