18 مرداد 96

کنکوری ها آزمون اول

 

نفرات برتر آزمون آنلاین  18 و 19 مرداد ماه  - ویژه کنکوری ها

تعداد شرکت کننده: 2725 نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا  اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

5- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

20 نفر اول برتر:

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد (بدون نمره منفی)
1 مقیمی وحید خواف 7572 94.18 95
2 فرخنده آرین نور 7534 93.33 95
2 مرادی کر محمد حسین بافت 7534 93.33 95
4 حسن بابائی امیر تبریز 7327 88.33 90
5 برقی اسماء بناب 7200 85 87.5
6 حمزه متین بافت 7088 81.65 85
7 دادور آیدا ملایر 7031 80.85 82.5
8 شرفی مهیار تبریز 6929 78.33 82.5
9 خطیبیان زهرا تربت حیدریه 6913 77.5 82.5
10 یزدی نژاد دیما نور 6845 76.68 80
11 مشهدی رضا پور الهام بناب 6813 75 80
12 سرانجام شایلین اردبیل 6792 73.35 80
13  بیگ زاده  مهدی  تهران 6770 73.32 80
13 صدیقی محمدرضا بم 6770 73.32 80
15 فانی  فاطمه السادات  یزد 6765 74.17 80
16 پورقاسم فرزین بابل 6749 73.33 80
16 قاسمی امیرحسن تبریز 6749 73.33 80
18 صباحی تاج آبادی علی زرند 6729 73.35 80
19 فلاح مبین یزد 6728 72.5 77.5
20 صالحی محمدحسین  اراک 6696 72.5 77.5

 

 

 

سایر نفرات برتر

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 نوری ثمین ارومیه
22 محمدی لیلا تهران
23 محمدی محراب تربت جام
24 شریف زاده ابوالفضل مرودشت
25 فروغی علیرضا  بم
25 کارگرجدی ابراهیمی امیرحسین اسکو
27 خدادادی امیرحسین خدابنده
28 bahri behshad نیشابور
28 رقايي عرفان اصفهان
30 اسماعیل پور معصومه بابلسر
31 عزیزی مهسا یزد
32 سالارعابدی محمد مهدی  نیشابور
33 عبدی مائده بهشهر
34 بی ریا آیلا اصفهان
35 شمالی فاطمه بیرجند
36 تشکری پریسا  یزد
37 حسن زاده پریسا  بناب
38 محبوبی کیارش لاهیجان
39 اسکندری یلدا یزد
40 جوکار محمد لنجان
41 عسگری مقدم رضا بجنورد
42 مقدم غزاله مراغه
43 رضائی مقدم علی تبریز
44 منتظرقائم سبحان بندرعباس
45 طالبیان مهدی یزد
45 عبدی علی رشت
47 پولادي ريشهري اميررضا بوشهر
48 احدزاده فرناز بناب
49 باقریه سارا اصفهان
50 اشرف زاده مهدی یزد
50 حسن زاده رامتین رشت
52 خالق وردی صبا شاهرود
53 قلعه علی رضا تهران
54 سرداری پور علیرضا تهران
55 حسن زاده رامین رشت
56 صالحی محمد مهدی نور
57 مطاعی  شیلا  جوانرود
58 سلطانی آذین گلپایگان
59 فلاحتی مروست زهرا یزد
59 یعقوبی محمد مشهد
61 رسم سارا اسکو
62 شکری زهرا بناب
63 لایق میرحسینی هومن كرمان
64 راستی محمد جواد فیروزآباد
64 فرزان پارسا خرم آباد
66 شکیبا محمد مهدی كرمان
67 فروزنده سامانی فاطمه اردل
68 کرمعلی غزاله نهاوند
69 آل یاسین سید محمد مهدی زنجان
70 صالحی مطهره بابل

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید