15 شهریور 96

کنکوری ها آزمون دوم

نفرات برتر آزمون آنلاین 15 و 16 شهریور ماه   - ویژه کنکوری ها

تعداد شرکت کننده: 4237 نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا  اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

5- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

20 نفر اول برتر:

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد (بدون نمره منفی)
1 دادور آیدا ملایر 8350 75.83 80
2 حسن بابائی امیر تبریز 8102 70 77.5
2 زمردی امیرحسن تبریز 8102 70 77.5
4 مقیمی وحید خواف 8004 67.5 75
5 فرخنده آرین نور 7869 66.67 72.5
6 کارگرجدی ابراهیمی امیرحسین اسکو 7799 64.18 72.5
7 برقی اسماء بناب 7653 60 67.5
8 فانی  فاطمه السادات  یزد 7550 58.33 67.5
9 ولیزاده ایلخچی پریا تبریز 7541 60 67.5
10  بیگ زاده  مهدی  تهران 7490 59.18 67.5
11 عبدي موحد کرمانشاه 7373 57.5 65
12 داودی امیرعلی بابل 7341 55.85 65
13 مقدم غزاله مراغه 7326 55.83 62.5
14 مرادی کر محمد حسین بافت 7284 55.82 65
15 محمدی زاده علی بم 7242 55.83 60
16 طالبیان مهدی یزد 7158 53.32 60
17 صدیقی محمدرضا بم 7083 51.67 62.5
18 حسن زاده رامتین رشت 7070 51.67 57.5
19 داودی محمدرضا خرمدره 7028 51.68 62.5
20 بابایی کیادهی سارا سارئ 7009 52.5 60

سایر نفرات برتر:

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 احدزاده فرناز بناب
22 نوردوست مهدی آذرشهر
23 آل یاسین سید محمد مهدی زنجان
24 افشار رز تبریز
25 جعفرزاده ابوالفضل یزد
26 حسن زاده رامین رشت
27 کرمعلی غزاله نهاوند
27 کریمی ميلاد آبدانان
29 متینی سپهر همدان
30 یزدی نژاد دیما نور
31 سمیعی سروش یزد
32 شکیبا محمد مهدی كرمان
33 سالارعابدی محمد مهدی  نیشابور
34 طایر ساجده نیشابور
35 توکلی علی قزوین
36 کریم زاده وحید قدس
37 صالحی محمدحسین  اراک
38 مشهدی رضا پور الهام بناب
39 پورقاسم فرزین بابل
40 حمزه متین بافت
40 قاسمی امیرحسن تبریز
42 افسرده محمد علی داراب
43 میلاد اعتمادی راد جاجرم
44 قاسملو قيداري نگار زنجان
45 جوکار محمد لنجان
46 جوادی محمد امین رودسر
47 ذاکر علی رضا بروجرد
47 سرانجام شایلین اردبیل
49 شفیعی  سیدمحمد خرم آباد
50 خالق وردی صبا شاهرود

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید