15 آذر 96 دهمی ها

دهمی ها آزمون پنجم

 

نفرات برتر آزمون آنلاین15 و 16 آذر ماه   - ویژه دهمی ها

تعداد شرکت کننده:1682 نفر

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر زیست شناسی:

 

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 اسماعیلی درسا بابل 7011 91.43 93.57
2 اشرفی سیده زهرا  کازرون 6849 86.68 90
2 حسینی فاطمه سادات بابل 6849 86.68 90
4 شجاعی صبا بابل 6798 85.71 89.29
4 موعودی کارن بابل 6798 85.71 89.29
6 رفیعی فرزاد  یزد 6796 85.24 87.86
7 داودی مریم بابل 6743 83.81 87.86
8 رحيمى پارسا قائم شهر 6692 82.86 87.14
9 رسولی املشی عماد لنگرود 6686 81.9 86.43
10 ادیب احسان اردبیل 6666 82.15 85
10 اسماعیلی نیا مائده یزد 6666 82.15 85
12 نصیرپور محمدمهدی كرمان 6613 80.71 85
13 ابوالقاسم زاده مانیا بابل 6587 80.01 82.86
14 کاویان مهشید گرگان 6527 77.61 80
15 مهدوي سيد علي تهران 6515 77.39 82.14
16 دانش بهنام لنده 6507 77.87 82.86
17 عبداللهی یوسف اردبیل 6480 77.14 82.86
17 یوسفی آیدا بابل 6480 77.14 82.86
19 حسین پور  محمد حسین رشت 6477 76.67 81.43
20 فراز پوریا اصفهان 6474 76.2 80

سایر نفرات برتر:

 

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
21 عابدي اريا آمل
22 پاینده پریا جیرفت
22 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد
22 قندهاری محمد رضا نیشابور
22 گرامی نیا نیما شیراز
26 جعفری  امیرحسین  رشت
27 محمودی مهدی آستانه اشرفیه
28 لطیفی سالار بناب
29 حمامي سهيل یزد
29 محمدرضا عبدال همایونی بناب
31 کوثری فاطمه بندرعباس
32 تاجرى پور هستى شیراز
32 موحدی علیرضا رشت
34 پورمتین سینا بم
35 قانع زاوشت فاطمه بناب
36 نوشادیان شایسته بابل
37 بابلی امیر مجد سرپل ذهاب
38 فرزانیان هانیه بناب
39 رضا احدزاده فرهود بناب
39 هدی آرمیتا بابل
41 ظفرآبادی سمانه شیراز
42 کلاهدوز زهرا اهواز
43 حسینیه امیرصالح تهران
44 دلدار فاطمه  بابل
45 مقیم نژاد سینا بابل
46 غنی پور فائزه بابل
47 احمدی نیکو ارومیه
47 سوف باف سرجمعی محمد حسام یزد
49 چرکزی آیدا  گنبدكاووس
49 علیزاده مهنا بابل
51 بهروزی نسب علیرضا مشهد
51 جمشیدی آتنا اصفهان
51 سرداری زنوز احسان تبریز
51 صدرا نبی زاده بناب
55 رشکین حورا خوئ
56 عبداللهی زهرا كرمان
56 عجم گرد سهند دزفول
58 عظیمی سید امیر آباده
59 قلیزاده محمد مهدی بابلسر
59 واقفی آرمیتا شیراز
61 خادم بشیری مهسا گچساران
62 صدق اذر علیرضا تهران
62 هاشميان مهران یزد
64 رجبی مهدی گلپایگان
65 محمدزاده علی کرج
66 جعفری سوها  پریور مشگین شهر
67 ایرانپور زهره بافت
68 حمامي سپهر یزد
69 دلدار مهدیه بابل
70 افشار محمد امین بابل
70 موسوی مهر سید مهدی لاهیجان
72 علا نیما نور
73 رحیم نژاد رویا بم
74 محجوبی شقایق اهواز
75 رضا عابدینی بناب
76 رمضانی امیر حسین مانه وسملقان
76 شمس آیدین بابلسر
78 مسلمی زاده زینب بجنورد
78 نبی زاده بردیا  رشت
80 امیرشعردوست منا تبریز
81 باصری مهدی شیراز
82 قنبرزاده زهرا بابل
83 روان دوست  علی بوشهر
84 جبرئیلی سید ایمان تبریز
84 علی بیباک بناب
86 جمیلی احمد رضا بابل
87 سلیمانی  حمید رضا  ممسنی
88 خلیفه زاده عرفان بوكان
89 قرائت  محمد حسین اصفهان
90 علیزاده تارا اهواز
91 عباسی ایدا ممسنی
92 رضایی ریحانه بابل
93 مداینی ارین بم
94 جعفری نژاد سوق ساناز كهگیلویه
95 فرمهینی فراهانی ارین تهران
96 عربی امیرارشیا بم
97 مرداسی نی سیاهی مهدیه  شوشتر
98 ابریشم دار محمدفراز اهواز
99 برزگری دهج امیرحسین یزد
100 حسین زاده مرزناکی امیرحسین بابل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید