1 آذر 96 دهمی ها

دهمی ها آزمون چهارم

نفرات برتر آزمون آنلاین1و2 آذر ماه   - ویژه دهمی ها

تعداد شرکت کننده:1780 نفر

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2-  بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

3- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین  باید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

4- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

20 نفر اول برتر زیست شناسی:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 موعودی کارن بابل 8002 92.37 94.28
2 حسینی فاطمه سادات بابل 7575 82.87 87.15
3 دلدار فاطمه  بابل 7344 77.14 81.43
4 حسین پور  محمد حسین رشت 7218 75.24 81.43
5 داودی مریم بابل 7147 73.33 80
5 قانع زاوشت فاطمه بناب 7147 73.33 80
5 یوسفی آیدا بابل 7147 73.33 80
8 مهدیان سید مهدی بابل 6969 69.53 74.28
9 دانش بهنام لنده 6931 69.51 77.14
9 قلیزاده محمد مهدی بابلسر 6931 69.51 77.14
11 نصیرپور محمدمهدی كرمان 6879 67.62 74.28
12 رحيمى پارسا قائم شهر 6861 67.61 75.71
13 فرخیان فاطمه بوشهر 6801 64.76 72.86
14 اشرفی سیده زهرا  کازرون 6789 65.7 74.28
14 محمدرضا عبدال همایونی بناب 6789 65.7 74.28
16 کاویان مهشید گرگان 6603 61.41 70
17 لطیفی سالار بناب 6575 61.92 68.57
17 مهدوي سيد علي تهران 6575 61.92 71.43
19 ظفرآبادی سمانه شیراز 6541 60 70
19 عابدي اريا آمل 6541 60 70
19 قنبرزاده زهرا بابل 6541 60 70

سایر نفرات برتر :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر
22 رسولی املشی عماد لنگرود
23 مقیم نژاد سینا بابل
24 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد
25 واقفی آرمیتا شیراز
26 فرزانیان هانیه بناب
27 علی بیباک بناب
27 فراز پوریا اصفهان
29 خزایی احسان بابل
30 ابوالقاسم زاده مانیا بابل
31 غنی پور فائزه بابل
32 رجبی مهدی گلپایگان
33 افشار محمد امین بابل
34 جاویدانی محمدحسین همدان
34 دلدار مهدیه بابل
34 موسوی مهر سید مهدی لاهیجان
37 پورمتین سینا بم
38 رفیعی فرزاد  یزد
39 احمدی ناو پارسا رشت
40 باصری مهدی شیراز
40 عبداللهی یوسف اردبیل
42 سرداری زنوز احسان تبریز
42 مسلمی زاده زینب بجنورد
44 رضا عابدینی بناب
44 زارعی امیرعلی تربت حیدریه
46 هدی آرمیتا بابل
47 علا نیما نور
48 جعفری  امیرحسین  رشت
49 شمس آیدین بابلسر
50 بهروزی نسب علیرضا مشهد

 

 

 

20 نفر اول برتر شیمی: 

 

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 محمدرضا عبدال همایونی بناب 7103 91.32 92.54
2 چرکزی آیدا  گنبدكاووس 7013 88.6 90.5
3 فرخیان فاطمه بوشهر 6906 86.32 88.82
4 دانش بهنام لنده 6620 78.65 83.05
4 نبی زاده بردیا  رشت 6620 78.65 83.05
6 ظفرآبادی سمانه شیراز 6611 78.87 81.37
7 رضا احدزاده فرهود بناب 6561 76.37 78.97
8 عابدي اريا آمل 6530 75.92 81.01
9 رسولی املشی عماد لنگرود 6473 74.92 79.32
10 افشار محمد امین بابل 6364 71.38 75.24
11 فانی صدرآبادی ملیکا سادات یزد 6338 70.84 75.24
12 عبداللهی زهرا كرمان 6316 71.41 77.64
13 پریا حبیبی ملکان 6284 69.69 77.28
14 برزگری دهج امیرحسین یزد 6258 69.16 73.56
15 حسین پور  محمد حسین رشت 6244 68.25 75.24
16 هاشميان مهران یزد 6235 68.47 73.56
17 سوری لکی محمد جواد کوهدشت 6227 68.7 75.6
18 خلیفه زاده عرفان بوكان 6219 68.95 73.92
19 قندهاری محمد رضا نیشابور 6178 67.47 71.88
20 فرشاد نژادمهدی بناب 6149 65.61 69.47

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید