27 اردیبهشت 96

کنکوری ها آزمون 19

 نفرات برتر آزمون آنلاین 27 اردیبهشت 96 - ویژه کنکوری ها

تعداد کل شرکت کننده های آژمون: 1556

 

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا سایر رتبات برتر عکسی از آنها موجود نبود. اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- از کارنامه جدید ماز شامل درصد، رتبه و تراز در مرکز آزمون دیدن فرمائید.

5- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

6- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

10 نفر اول برتر:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهرستان تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 قلیجی یوسف ارومیه 6971 96.68 97.5
2 خداکرم علیرضا یزد 6874 94.18 95
3 قاسمی نژاد رائینی امیر حسین سیرجان 6739 90 92.5
4 فاضلی خیاوی امیررضا اردبیل 6646 87.5 90
5 بذرافشان مهدیه اصفهان 6636 86.68 87.5
6 نادری محمد رضا بابل 6630 87.5 90
7 مقیمیان اول  احسان بشرویه 6562 85 87.5
8 زندوکیل فرناز كرمان 6519 84.18 87.5
9 خانه ای مبین سردشت 6507 83.33 87.5
10 بابائیان علی تبریز 6476 83.35 87.5
10 صدری محمد امین اصفهان 6476 83.35 87.5
10 قویدل امیرحسین تبریز 6476 83.35 87.5
10 محمودی شایان ارومیه 6476 83.35 87.5

سایر نفرات برتر :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
14 اکبری فاطمه قم
15 بحرالعلوم سید مرتضی دشتستان
15 عابدی هومان آمل
17 پیرزاده سیده مرضیه بابل
18 عزیزی کیا هانی نیشابور
19  اکبرنتاج حسین بابل
20 پیشوایی علوی سجاد سنقر
21 فتحی امید مریوان
22 حسنی پور حمیدرضا خنج
23 تیمورپور افشار ارومیه
24 کریم زاده علی تبریز
25 کاظمی محمد مهدی رودسر
26 صادقی ضمیر آرین کرج
27 اکبری کسری چالوس
28  اسدی محمد جواد بابلسر
29 زمانی سیده پردیس زنجان
29 مصلحیون شهره همدان
31 محمودی محمد تهران
32 امیدی نژاد سینا  ملایر
33 کمایی هلیا رامهرمز
34 غلامی محمدرضا خرم آباد
34 مبارک قمصری کامل کرج
36 رستمی زهرا كرمان
37 کرمی بهزاد آبدانان
38 ضیغمیان محمد یزد
39 شیرافکن پروین مشهد
40 آقامحمدی پارسا آزادشهر
41 اعتضادی امیر احمد لاهیجان
42 حسيني اسماالسادات اسکو
42 عرب کامیار اصفهان
44 سلطانی نژاد سینا بافت
45 شرفی امیرمحمد  خرم آباد
46 حسین زاده مائده رودسر
47 غلامی زهرا بابل
48 ابراهیمی محمد حسین سنقر
49 محمدی محمد حسین زنجان

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید