22 دی 95

کنکوری ها آزمون 10

 

200 نفر برتر آزمون آنلاین 22 دی 95 - ویژه کنکوری ها

تعداد شرکت کننده: 8030 نفر

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا سایر رتبات برتر عکسی از آنها موجود نبود. اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- از کارنامه جدید ماز شامل درصد، رتبه و تراز در مرکز آزمون دیدن فرمائید.

5- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

6- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

                                                                                          

                                                                                              

                                                                                                           

                                                      

 

 

20 نفر اول برتر:

رتبه نام نام خانوادگی شهر تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 زینب زمانی اصفهان 7263 80.85 85.00
2 هادی افسرپناه فردوس 7261 80.83 85.00
3 کیانا رحیمی اردستان 7147 78.33 82.50
4 سید پارسا جمالیان همدان 7080 76.65 82.50
5 محمد هادی رضازاده کاشان 7077 76.68 82.50
6 احسان  حبیب پور بابل 7036 75.83 80.00
7 پگاه بلاغی تبریز 7007 75.00 80.00
8 فاطمه اکبری قم 6968 74.18 77.50
9 سجاد پیشوایی علوی سنقر 6965 74.18 77.50
10 محمد رضا نادری بابل 6962 74.18 80.00
11 آبتین مظهری اردبیل 6957 74.15 80.00
12 شقایق  کرمی اراک 6929 73.35 80.00
12 ارسلان يزدچي تبریز 6929 73.35 80.00
14 نيما حسيني بویراحمد 6891 72.50 77.50
14 دانیال گلبار کرمانشاه 6891 72.50 77.50
16 مریم ایزدپناه بافت 6863 71.68 75.00
17 سعيد قراري مرند 6854 71.68 77.50
18 اریا همتی کرمانشاه 6851 71.68 75.00
19 سینا سلطانی نژاد بافت 6824 70.83 75.00
20 محمد حسین ابراهیمی سنقر 6821 70.85 77.50

 

سایر نفرات برتر:

رتبه نام نام خانوادگی شهر
21 محمد تقی کریمی وانستانق اردبیل
22 عماد ایرجی خسروشاهی اسکو
23 سبحان صفاجو جهان خانملو اردبیل
24 محمد جواد  اسدی بابلسر
25 حامد جاویدپور مراغه
26 محمدحسین آقابابا اصفهان
27 علی بابائیان تبریز
28 سیده معصومه علوی نور
29 شیرین یعقوب پور بروجرد
30 محمد امین صدری اصفهان
30 علی کریم زاده تبریز
32 سید مهدی عاقلی ماسال
33 سمیرا درویشی پیرانشهر
34 ثنا برنا مریوان
34 بهروز عرفان اسکو
36 سینا قنبری دوست  لاهیجان
37 متین بساره آمل
37 فائزه حکمتی فرد كرمان
39 امیر غنی زاده تبریز
39 زهره معصومی شهربابك
41 محمود گرجی زاد بهشهر
42 مسعود امدادی حور اردبیل
43 محمد علیرضایی اسکو
43 یاسین گل بیدی یزد
45 ابوالفضل صالحی شیراز
46 امیر حسین قاسمی نژاد رائینی سیرجان
47 احسان مقیمیان اول  بشرویه
48 بامداد هوشنگ پور تهران
49 امیرحسین قویدل تبریز
50 محمدرضا بابایی شهریار
51 ملیکا خانلرزاده اسکو
52 حامد احمدیانی کرمانشاه
52 الهه حسنى قره چال اسکو
54 محمدرضا  امیرطاهری بافت
55 سید خسرو هاشمی  مشهد
56 رضا حسینی دولاما ارومیه
57 سید مرتضی بحرالعلوم دشتستان
58 امیرحسین عزیز پور بابل
59 میثم حسینی تهران
60 زهرا دهقان یزد
61 ریحانه دشتیانه دشتستان
61 امیررضا سلاجقه بافت
63 حسین منصورکیایی تنكابن
64 نیما گلولانی مشهد
65 نسترن  رضاییان بابل
66 آذین حسامی  مریوان
67 سیده پردیس زمانی زنجان
68 مصطفی محبی آباده
68 امیرعلی مودی قالی باف مشهد
70 امیر حسین اقبال ماسال
70 مرضیه حسین بزرگ یزدی یزد
72 سید کاظم مرکبی نیشابور
73 سجاد زیبائی قوچان
74 مجتبی سعادت پیشه كهگیلویه
75 آرین صادقی ضمیر کرج
76 پرستو سنگ تراشها تهران
77 نیلوفر دروی تهران
77 سپهر متانت تهران
77 نگار نجات بخش شیراز
80 محمد محمودی تهران
81 محمد عبادی تهران
82 سیمین رضائی ممسنی
83 آرمین آزادوار كهگیلویه
84 پارمیدا حاجی پورفرسنگی كرمان
85 فاطمه پورخنجر بهبهان
86 نسترن نیک خلق اسکو
87 میلاد امیری مریوان
87 علی رستمی همدان
89 محمد حسین آهی اندی بابل
90 سید روزبه بطحایی اصفهان
90 محمدرضا قاسمی  بندرعباس
92 ندا صدیق نیا تبریز
92 حسام الدین مرادیان بهبهان
94 آرمان اشرفی تبریز
94 آوا آذرنوش آمل
96 پیمان اسلامی مهاباد
96 امیر احمد اعتضادی لاهیجان
98 پارسا  رحیمی بابل
99 امیرعلی رفعتی همدان
100 علیرضا نجاریان بابل
101 عارفه ملازاده مشهد
102 کنعانی پوریا تبریز
103 ریحانه انتظاری هروی مشهد
104 سیدمهدی آیتی تهران
105 محسن محمدی دزفول
105 سید مهدی محمدی مطلق اهواز
107 علیرضا طاوری تهران
108 محمد ماجدقدیرلی قم
109 جواد رستم پور خنج
110 مهدی عبدلی شادباد اسکو
111 ابوالفضل اسماعیلی تفتی یزد
112 سبحان  شهیری  مهاباد
113 حانیه  حقیقی تهران
113 صبا صادقی ارام کرمانشاه
113 ملیحه عظیمی زاده طبس
113 علیرضا  نیک نفس انار
117 ایلاف راستگو بستك
118 احمد وطنی همدان
119 پارسا آقامحمدی آزادشهر
120 فرهنگ شاپوران میاندوآب
121 حسام الدین حجت رشت
121 هلیا کمایی رامهرمز
123 پروین شیرافکن اسکو
124 مبین خانه ای سردشت
125 پرهام  قاسمی تبریز
125 فریما صفری اسکو
127 فرنوش علی محمدی اراک
128 علی توکلی گردفرامرزی یزد
129 پرديس رافعي دهكردي تهران
130 علیرضا ابوالفتح زاده اسکو
130 مینا  فرح بخش كرمان
132 امیرحسین  چاییچی لاهیجان
132 فاطمه زهرا محمدیان کبریا بابل
134 فهيمه بيژن نيا صومعه سرا
134 پوریا سندگل مشهد
134 آرین کریمی روزبهانی خرم آباد
137 زهرا سلمانی وند اسکو
137 ارسلان صدیق نمین اردبیل
137 امیرحسین طاعتی ارومیه
137 افشین فتحی باشت
141 اسماالسادات حسيني اسکو
142 بهناز سلطانی امیدیه
142 احمدرضا  میرزاشاهی دزفول
144 محمدجواد یعقوبی اسکو
145 امیر حسین  کاظمی  سرپل ذهاب
145 فائزه محمدی کیا تهران
147 طاهر صیاد شاهین دژ
148 مرضیه اسماعیل زاده رفسنجان
148 حسین فروزنده مهر تربت حیدریه
150 امیر محمّد پیرنیا سلسله
150 رضا مهرپویا مهریز
152 پیمان کریمی بویراحمد
153 علیرضا خداکرم یزد
153 پوریا کمال احمدی تربت جام
153 شایان محمودی ارومیه
156 فاطمه صفاروی رشت
156 احمد قلی ایلام
158 سیده مرضیه پیرزاده بابل
158 طوبی تیموریان خواف
158 امیر محمدپور (پاشایی) اردبیل
158 هیوا ورشاویان رشت
162 پرهام کمالی اردکانی  مشهد
163 هادی دخانچی قم
164 یاسمن بابایی میاندوآب
164 سارا کاربخش راوری كرمان
166 محمد  شفیعی ابنوی شیراز
167 پوریا نعمت الهی همدان
168 امید حاجی نژاد سلماس
169 زهرا  تجلی اردکاني سپیدان
169 شایان خزایی اسکو
171 محمد پورقربانی لاهیجان
171 فاطمه جلیلوند زنجان
171 یاسین عسگرخان مسکن اسکو
174 محمد مهدی زهرایی همدان
174 عطا مدینه زاد تبریز
176 علی قادری بیرجند
177 تينا طاهرخاني تاكستان
178 ابراهیم معمار داراب
179 محدثه رهنما دشتستان
180 محمدمهدی اسماعیل پور شیراز
181 سید علیرضا کاظم زاده ملایری بندرانزلی
182 سینا شکوهیان كرمان
183 سینا  امیدی نژاد ملایر
184 نیلوفر جعفری مشهد
184 معصومه سپهوندی خرم آباد
184 زهرا عباسی گزنق ارومیه
187 ساینا پیمان نژاد اصفهان
188 مبینا تقوا لاهیجان
189 داود سمیرانی  نژاد شیراز
190 کامل مبارک قمصری کرج
191 محمد مهدی مرادی مطلق سرپل ذهاب
192 شاهرخ راهبر قم
193 حسام الدین صابر رشت
194 مرضیه راست کردار بویراحمد