20 اردیبهشت ماه

پروژه مرحله سوم

نفرات برتر پروژه زیست و شیمی 20 اردیبهشت ماه 96 - ویژه کنکوری ها

تعداد شرکت کننده :3214

تعداد زیادی از داوطلبان به صورت حضوری در پروژه شرکت کرده اند و هنوز در کارنامه ی داوطلبان آلاین لحاظ نشده اند

1-اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا سایر رتبات برتر عکسی از آنها موجود نبود. اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- از کارنامه جدید ماز شامل درصد، رتبه و تراز در مرکز آزمون دیدن فرمائید.

5- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

 

 

10 نفر اول پروژه زیست شناسی :

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد(با نمره منفی) درصد (بدون نمره منفی)
1 غفارپور خویی حامد خوئ 7319 80 82
2 عابدی هومان آمل 7233 78.66 84
3 معصومی زهره شهربابك 7184 76.66 82
4 قاسمی نژاد رائینی امیر حسین سیرجان 7153 76 82
5 قلیجی یوسف ارومیه 7026 73.32 80
6 ارژنگ زاده ملیکا شیراز 6946 70.68 78
7 امیری میلاد مریوان 6797 68 76
8 حسین بزرگ یزدی مرضیه یزد 6665 65.32 72
9  ادبی محمد بابل 6621 63.32 72
10 حیدرزاده ملیکا شهركرد 6617 63.34 72

سایر نفرات برتر :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
11 ابراهیمی محمد حسین سنقر
12 کمایی هلیا رامهرمز
13 مقیمیان اول  احسان بشرویه
14 ضیغمیان محمد یزد
15 صلاح اندیش امیر خوئ
16 مودی قالی باف امیرعلی مشهد
17 زمانی سیده پردیس زنجان
18 دهسرا فرشاد رشت
19 منزه محمدمهدی هرسین
20 مدنی یاسین ماكو
21 حفظ الصحه محمدحسین گرگان
22 سالم احیم سینا شیراز
23 ملکی علیرضا فیروزآباد
24 ناصری راد فاطمه خرم آباد
25 کابوسی علی اراک
26 کریم زاده علی تبریز
27 رمضانی فهیم مریوان
28 محمدی میناالسادات میانه
28 مهرعلی مرجان یزد
30 آقامحمدی پارسا آزادشهر
31 غلامی محمدرضا خرم آباد
32 بابایی محمدرضا شهریار
33 منصورکیایی حسین تنكابن
34 نيك خواه اباتري پارسا رشت
35 رضوي سيد عرفان شیراز
36 قلیجی آرمین ارومیه
37 احمدی امیر حسین شیراز
38 نعمت الهی محمد آباده
39 پابرجا حسن جهرم
40 مؤمن زاده امین گرگان
41 رضازاده محمدامین آمل
42 عابدینی ملیکا تهران
43 نعمت اللهی شقایق شیراز
44 حسینی میثم تهران
45 صنایع عباسی علی لاهیجان
46 فتحی امید مریوان
47 کریمی محمد ممسنی
48 اکبرنتاج بیشه حسین بابل
49 فتحی علی تهران
50 محمدی محمد حسین زنجان

 

 

 

نفرات برتر آزمون پروژه شیمی :

رتبه  نام خانوادگی نام شهرستان تراز کل نمره نهایی (با نمره منفی) نمره نهایی (بدون نمره منفی)
1 قاسمی نژاد رائینی امیر حسین سیرجان 6861 95.57 96.67
2 استانی علیرضا ساوه 6571 86.67 90
2 زمانی سیده پردیس زنجان 6571 86.67 90
4 عباسی ورکی فرحان کرج 6468 83.34 86.67
5 الاشتی نسیم تهران 6430 82.23 86.67
6 غلامی محمدرضا خرم آباد 6426 82.2 86.67
6 فتحی امید مریوان 6426 82.2 86.67
6 محمدی محمد حسین زنجان 6426 82.2 86.67
9 حسین بزرگ یزدی مرضیه یزد 6320 78.9 83.34
10 کریم زاده علی تبریز 6317 78.9 83.34
11 حسن زاده محمد رشت 6315 78.9 83.33

 

 

سایر نفرات برتر :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
12 ارژنگ زاده ملیکا شیراز
13 نعمت الهی محمد آباده
14 صادقی کیمیا  اراک
15 منصورکیایی حسین تنكابن
16 وطنی احمد همدان
17 مهرعلی مرجان یزد
18 محمدی امیر عباس  زنجان
19 پروهان نگین تهران
20 آقامحمدی پارسا آزادشهر
21 مودی قالی باف امیرعلی مشهد
22 امیرخانی شکیبا سبزوار
23  سوادی ساسان بابل
24 فروزنده مهر حسین تربت حیدریه
25 امیدی نژاد سینا  ملایر
26 تقی زاده اکبر بناب
27 پرهیزکار محمد شیراز
28 خوش خرام نارسیس شیراز
28 روستایی محمد ملایر
30 شجاعیان رضا یزد

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید