13 اردیبهشت 96

سومی ها آزمون 15

50 نفر برتر آزمون آنلاین 16 اردیبهشت  96 - ویژه سومی ها

تعداد کل شرکت کننده های آژمون :758 نفر 

 

 

1- اگر در ورود به حساب کاربری خود در مرکز ازمون مشکلی داشتید (یا هر مشکل دیگر) می توانید مشکل خود با ارسال پیامک به سامانه پیامکی یا شماره تملس قرار گرفته در قسمت تماس با ما حل کنید: شماره ی سامانه پیامکی؛ ۳۰۰۰۵۲۹۲۴۶۶۲۹۳

اما برای اینکه پیامک های سامانه نیز به شما برسد حتما می بایستی پیامک های تبلیغاتی خط خود را فعال کنید: (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

2- ضمنا سایر رتبات برتر عکسی از آنها موجود نبود. اگر جز نفرات برتر هستید ، حتما عکس خود را همراه نام و نام خانوادگی و رتبه و شماره آزمون برای ما ارسال کنید. به آدرس تلگرام telegram.me/biomazechannel

3- امسال بعد از هر آزمون ، پیش آزمون برای آزمون بعد نیز قرار داده می شود که با حل کردن آن می توانید برای آزمون بعد آماده شوید.

4- از کارنامه جدید ماز شامل درصد، رتبه و تراز در مرکز آزمون دیدن فرمائید.

5- دقت کنید که خروجی نتایج  راس ساعت 14 روز پنجشنبه گرفته می شود، بنابراین سعی کنید تا قبل از ساعت 14 آزمون خود را به اتمام رسانده باشید.

6- آزمون شامل نتایج آزمون حضوری و آنلاین می باشد.

 

10 نفر اول برتر:

 

رتبه نام خانوادگی نام شهر تراز کل درصد (با نمره منفی) درصد(بدون نمره منفی)
1 طالبی حمیدرضا اراک 7378 80.95 85.72
2 پورمند علی پاسارگاد 7295 80 82.86
3 مرادی کر محمد حسین بافت 7104 75.24 81.43
4 جوادی محمد امین رودسر 7076 73.82 78.57
5 مقیمی وحید خواف 7017 72.37 78.57
6 فرضعلی زاده حسین تبریز 6975 71.43 78.57
7 باروطي يلدا مشهد 6746 67.63 74.29
8 حمیدرضا عشایری تبریز 6701 65.7 74.28
8 زمردی امیرحسن تبریز 6701 65.7 74.28
10 کیا سیدتوتونچی تبریز 6555 62.87 70

سایر نفرات برتر :

رتبه نام خانوادگی نام شهر
11 فرخنده آرین نور
12 غفار زاده مهدی اسکو
13 زارعی عرفان کازرون
14 رمضان نژاد  الهام اصفهان
15 علی پور سید مصطفی  آستانه اشرفیه
16 سلامی سلام نور
16 موسوی کاشانی سیده مریم بابل
18 برقی اسماء بناب
19 محمدی زاده علی بم
20 داودی امیرعلی بابل
21 ولیزاده ایلخچی پریا تبریز
22 طاهری  امیرحسین  مشهد
23 منوچهری بردیا ارومیه
24 بابابی کیادهی سارا سارئ
24 حمزه متین بافت
26 حجتی محمد جواد رزن
27 شعبانی انیس شیروان
28 لطیفی هانیه شیروان
29 اژدری مقدم آیدا زاهدان
30 زارع حمید یزد
31 فرزان پارسا خرم آباد
32 مشهدی رضا پور الهام بناب
33 حبیبی فتح آبادی فرزانه بافت
34 سلطانی آذین گلپایگان
35 حسن زاده پریسا  بناب
36 درخوش امیر كهگیلویه
37 رسم سارا اسکو
38 کریم بور فرزام تبریز
39 امامی تفتی فاطمه السادات یزد
40 سلاجقه امیرحسین بافت
41 اسلامی محمدرضا اصفهان
41 صادقپور رضا تبریز
43 یزدی نژاد دیما نور
44 میلاد اعتمادی راد جاجرم
45 فتاحی نیا مجتبی  اهواز
46 امیرحسین زینی نسب اسکو
47 میرفروغی محمد مهدی شهركرد
48 شریف پور محمدرضا بهبهان
49 کمالی سارا تبریز
50 شکری زهرا بناب

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید