اطلاعیه ی مهم آزمون های آنلاین

اطلاعیه ی مهم آزمون های آنلاین

?دقت کنید که پاسخ نامه و دفترچه ی سوالات آزمون همه دروس متعلق به کسانی می باشد که پکیج شماره یک را به مبلغ 348 هزار تومان ثبت نام کرده باشند.
❗️به علت اینکه بعضی از داوطلبان پکیج شماره یک و بعضی شماره دو را ثبت نام کرده اند,  پس طبیعتا باید رمز این دو پکیج با یکدیگر فرق داشته باشد.
‼️رمز زیست شناسی فایل همه ی دروس را باز نمی کند و شما در صورتی که در پکیج یک ثبت نام کرده باشید می توانید با مراجعه به مرکز آزمون و کلیک به روی گزینه ی "رمز PDF ده آزمون همه ی دروس سال 96-95 " رمز مربوطه را بردارید. ?نکته ی مهم دیگر
به علت تراز و کارنامه ی کامل , دیگر شما نمیتوانید هر زمانی در ازمون شرکت کنید و تنها در ساعت مقرر هر آزمون (24 ساعت تعیین شده ) می توانید در آزمون مورد نظر شرکت کنید.
اگر به هر علتی نتوانید در این 24 ساعت در آزمون شرکت کنید می توانید رمز آزمون مورد نظر را از مرکز آزمون برداشته و سوالات و پاسخ نامه ها را بصورت PDF  :
? اگر کنکوری هستید از صفحه ی 
   صفحه اختصاصی آزمون آنلاین (ویژه کنکوری های 96)

? اگر سوم یا دهم هستید از صفحه ی   صفحه اختصاصی آزمون آنلاین (ویژه سوم و دهم 96)    دانلود کنید. ‼️برای داشتن رمز پی دی اف لطفا صفحه ی  رمز پی دی اف را با دقت مطالعه کنید.  . برای رفتن به صفحه ی رمز پی دی اف اینجا را کلیک کنید.
 

 

مربوط به کسانی که همه ی دروس را ثبت نام کرده اند:

دوستان عزیز به علت تعداد بالای سوالات و وقت گیر بودن آزمون,  پاسخ گویی به سوالات به صورت آنلاین سخت خواهد بود.
لذا این امکان را فراهم نموده ایم که ابتدا سوالات را دانلود نموده , در منزل پاسخ دهید سپس از ساعت 17:00 چهارشنبه  تا 14 پنجشنبه می توانید پاسخ های مورد نظر را در مرکز آزمون وارد کنید.
‼️دقت داشته باشید که "پس از ساعت 14"  چهارشنبه می توانید دفترچه ی عمومی و اختصاصی را از صفحه ی
  صفحه اختصاصی آزمون آنلاین (ویژه کنکوری های 96) دانلود کرده و پرینت بگیرید. ولی پاسخ نامه های این دفترچه ها پس از ساعت 14 روز پنجشنبه در سایت قرار می گیرند.
❗️همچنین رمزPDF  این دفترچه ها "پس از ساعت 14" در
  مرکز آزمون قرار داده خواهد شد.     برای رفتن به مرکز آزمون اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  

0 #2 BiomazeAdmin2 1395-08-11 20:50
به نقل از Kiarrrsh:
Age zist 22marhalei sabte nam kardim baz bayad 348toman Bedim chejuri mishe jame ro ezafe Kard ke azmune hameye doroos ham Sherkat konim tabestun 22azmuno ghablan pardakt kardim


به صفحه ی biomaze.ir/takm ili مراجعه کنید لطفا
نقل قول کردن
0 #1 Kiarrrsh 1395-08-11 12:33
Age zist 22marhalei sabte nam kardim baz bayad 348toman Bedim chejuri mishe jame ro ezafe Kard ke azmune hameye doroos ham Sherkat konim tabestun 22azmuno ghablan pardakt kardim
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید